Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 4 common:people_all_forms

Новини.Події.

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти, порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування). Із метою створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти здобувачів освіти педагогічні працівники, батьки та інші учасники освітнього процесу зобов’язані повідомляти керівника закладу про випадки булінгу, учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб. Відповідно до такої заяви керівник закладу видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб. Для прийняття рішення за результатами розслідування керівник закладу скликає засідання комісії з розгляду випадків булінгу. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії носять систематичний характер, то керівник закладу повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Службу у справах дітей. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг, а постраждалий не згодний із цим, то він може звертатися до органів Національної поліції України із заявою. Керівник закладу повідомляє про терміни, порядок реагування на доведені випадки булінгу, відповідальність осіб, причетних до булінгу та процедуру розгляду відповідно до законодавства. Згідно з КУпАП булінг учасника освітнього процесу тягне за собою накладання штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів або від 20 до 40 годин громадських робіт. Якщо булінг вчинено групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, штраф становитиме від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи від 40 до 60 годин. Булінг, вчинений малолітньою або неповнолітньою особою, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють. 

про організацію роботи з систематичного
висвітлення відповідних новин регіону та наповнення офіційного телеграм
каналу реформи шкільного харчування ,,РЕФОРМА ШКІЛЬНОГО
ХАРЧУВАННЯ”.

25 квітня о 11:13 | Гребенюк О. В. | no comments

Шановні батьки ! З 20 квітня 2024 року розпочинається приймання заяв про зарахування дітей до 1-го класу . Визначити 31 травня 2024 року останнім днем подачі заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2024-2025 навчальний рік.

13 березня о 10:47 | Гребенюк О. В. | no comments

Через нездатність перемогти на полі бою Росія не припиняє жорстокі атаки на мирні українські міста і села. Якщо відчуваєте емоційну напругу, страх, паніку чи інші емоції, з якими вам важко впоратися самотужки — зверніться по допомогу до фахівців.
Працівники служб психологічної підтримки мають спеціальну підготовку і зможуть вислухати, допомогти зібратися з думками і дати поради. Тож якщо ви потребуєте підтримки чи просто виникає необхідність почути іншу людину в момент розпачу або страху — звертайтеся за одним із номерів, які наводимо нижче.

Лінія Національної психологічної асоціації — 0 800 100 102 (з 10:00 до 20:00 щодня)
Лінія емоційної підтримки Міжнародної організації з міграції — 0 800 211 444 (з 10:00 до 20:00)
Лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду при Мінветеранів для ветеранів та членів їхніх родин — 0 800 332 029 (цілодобово)
Лінія міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» — 0 800 210 160
Лінії Київського міського центру психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи — (044) 456 17 02, (044) 456 17 25
Національна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я Lifeline Ukraine — 7333
Лінія ГО «Ла Страда-Україна» — 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) та 116 123 (з мобільного)
Контакт-центр МОЗ — 0 800 60 20 19
Усі консультації надаються анонімно, конфіденційно й безоплатно.
Канали психологічної підтримки для підлітків можна знайти за посиланням.
Техніки самодопомоги є на сайті Всеукраїнської програми ментального здоровʼя за ініціативи Олени Зеленської «Ти як?» — https://www.howareu.com.

4 січня о 15:11 | Гребенюк О. В. | no comments

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Сьогодні, у зв’язку з воєнним станом, освітній процес залежить від безпекової ситуації . Облаштування укриттів та організація безпечного освітнього простору у закладі освіти– одне з найважливіших завдань .Удосконалення партнерства та комунікації поліції, рятувальників, громади, батьківського врядування дозволило втілити у гімназії комплекс безпекових заходів : облаштовані місця навчання та відпочинку в ПРУ, розроблено паспорт безпеки закладу освіти, встановлено тривожну кнопку. Це надає можливість організувати навчання в очному режимі, сприяє забезпеченню комфортного перебування в захисних спорудах , а також підвищує ефективність превентивних заходів щодо запобігання порушень безпеки в освітньому середовищі.
Розроблено та запроваджуються чіткі процедури реагування та поведінки у надзвичайних ситуаціях - Протоколи безпеки - для учнів різного віку щодо правил поводження під час повітряних тривог, евакуації, перебування в укритті. Зазначені протокол безпеки відповідають загальним рекомендаціям ДСНС.
Забезпечено проходження педагогічними працівниками гімназії навчань з надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.

3 січня о 16:38 | Гребенюк О. В. | no comments

Захист прав учасників освітнього процесу — педагогів, здобувачів освіти, їх батьків — серед пріоритетів діяльності Державної служби якості освіти України.

У разі виникнення питань щодо доступу до якісної освіти, дотримання чинного законодавства про освіту, кожен бажаючий може звернутися до управління Державної служби якості освіти у Полтавській області в один із способів:

— надіслати звернення на електронну пошту sqe.poltava@sqe.gov.ua або на адресу36003, місто Полтава, вул. Коваля, 3, каб. 118;

— зателефонувати на «гарячу лінію» (050) 211-18-45;

— викласти звернення на особистому прийомі (попередній запис за телефоном (050) 211-18-45).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику буде надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення надіслане з використанням мережі Інтернет (електронне звернення) є різновидом письмового звернення та оформляється з дотриманням вищевказаних вимог.

7 березня 2023 о 14:27 | Гребенюк О. В. | no comments

Дитина — свідок насильства — теж постраждалий від домашнього насильства. Якщо у родині, де відбувається домашнє насильство, є діти — не варто тішити себе ілюзіями, що вони нічого не помічають й на них така ситуація ніяк не вплине. Діти все бачать, все відчувають, й нездорові стосунки між батьками можуть травмувати їх навіть більше за те, що вони побачили на війні.

Куди звертатися у випадках домашнього насильства:
• до Національної поліції за номером 102 та повідомити про факт насильства;
• на Урядовий контактний центр 15-47, де цілодобово надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям;
• до безкоштовного номеру системи безоплатної правової допомоги 0 800-213-103;
• до національної «гарячої лінії» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 або 116-123 (короткий номер з мобільного). Щоб донести в доступний спосіб до учасників освітнього процесу інформацію про те, куди звертатися у випадках домашнього насильства.

7 червня 2022 о 14:50 | Гребенюк О. В. | no comments